Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Terrax Set набір з компасом
2 495 ₴
- В наявності
- Код: 719557
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Terrax Set набір з компасом
North Edge Terrax Set — унікальний подарунковий набір для себе або найближчих. Набір складається з тактичних годинників, ножа, застібки з компасом і елегантної фірмової подарункової коробочки.
North Edge — бренд тактичних годинників для пілотів і моряків. Годинник призначений для використання в екстремальних умовах. Вони витримують 5 метрів під водою, ультрахолодні температури та мають усе необхідне для будь-якої життєвої ситуації.
Бренд North Edge широко цінується і використовується моряками та пілотами в усьому світі та має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений уперше, ексклюзивно в нашому магазині.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:
- Занурення до 5 метрів;
- Підвищена ударостійкість;
- Витримують температуру до -20 градусів;
- Секундомір, Будильник, Таймер, Підсвітка;
- Легка вага, 43 г.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму North Edge (Японія)
- Для військових — Тактичні
- Функції Водостійкість 5 атм, секундомір, підсвітка, будильник, таймер.
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Полікарбонат
- Водостійкість — 5 атм — плавання
- Стекло - Мінеральна
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 45х12,5
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Тканинний
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 24.5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 24 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 45 мм
- Товщина — 12.5 мм
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 12.5 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 43 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 24,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застібка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х12,5 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Водостійкість 5 атм, секундомір, підсвітка, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 2 495 ₴












