Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Mercury Чорний
1 989 ₴
- В наявності
- Код: 719563
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Mercury
North Edge — це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, що працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
Часы от бренда North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають важливі функції, як-от підсвітка, таймер, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Функції
- Занурення до 5 метрів;
- Підвищена ударостійкість;
- Витримують температуру до -20 градусів;
- Підсвічування;
- Будильників, Секундомір, Таймер;
- Автоматичний календар;
- Світовий час;
- Часовий сигнал часу.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму North Edge (Японія)
- Для військових — Тактичні
- Функції Підсвітка, 5 будильників, секундомір, таймер, автоматичний календар, світовий час, часовий сигнал часу
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 5 атм — плавання
- Стекло - Мінеральна
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 43,5х14,1
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Чорний
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 23,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 25 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 43,5 мм
- Товщина — 14,1 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд North Edge
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43.5 мм |
| Товщина | 14.1 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застібка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 43,5х14,1 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Підсвітка, 5 будильників, секундомір, таймер, автоматичний календар, світовий час, часовий сигнал часу |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴












