Годинник чоловічий наручний Poedagar Chain Чорний
989 ₴
- В наявності
- Код: 719561
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник чоловічий наручний Poedagar Chain
Poedagar — це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренда призначені для тих, хто цінує витонченість у деталях і прагне підкреслити свою індивідуальність.
Кожна модель Poedagar — це:
- Якісні матеріали: неіржавка сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.
- Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.
- Функціональність: водозахист, індикатор дати, світловідбивні стрілки та інші корисні функції.
Poedagar — це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник — це вираження вашого смаку, впевненості та стилю.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Функції Дата
- Форма корпусу Прямокутний
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 40х8
- За територією механізму — З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Чорний
- Застежка - Дворівнева
- Довжина ремінця — 23 см (регулюється)
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 40 мм
- Товщина — 8 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Poedagar
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 40х8 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | дата |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴












