Плити для приготування Rainberg, Плити електричні побутові 2 конфорки, Якісна настільна електроплита ZA-98
1 706 ₴
853 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8vb7j4sb18
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Плити для приготування Rainberg, Плити електричні побутові 2 конфорки, Якісна настільна електроплита ZA-98
🔹 Електроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 – справжня знахідка для людей, які цінують свій час.
Відкриті нагрівальні спіралі, кожна потужністю 3500Вт, забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують заданий режим приготування їжі. П’ять режимів потужності для кожної конфорки.
🔹 Компактна електроплита в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом чи окремо. Ця модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання.
- • обладнана захистом від перегріву;
- • п’ять режимів потужності для кожної конфорки;
- • температура регулюється яскравістю світла;
- • наявність двох незалежних конфорок;
- • класичний дизайн для сучасної кухні;
- • автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі;
- • легко чиститься та миється.
- • Нагрівальний елемент: спіральні
- • Діаметр диска: 155 мм.
- • Кількість конфорок: 2
- • Потужність: 3500W (2x1750W)
- • Колір: сірий.
- • Вага: 2.4 кг.
- • Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz
- • Довжина кабелю живлення: 55 см.
- • Матеріал варильної поверхні: емаль
- • Розміри (Д/Ш/В): 43x24x7 см.
- • Тип: кухонна плита
- • Комплект ніжок: 4 шт.
- • Картонна упаковка (45x26x7.5 см.).
- • Електроплита Rainberg RB-008


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плити для приготування, Плита для шанувальників готувати, Комфорка електрична, Комфоркова електроплита ZA-98 |
- Ціна: 853 ₴












