Машинка для стрижки на акумуляторі, Машинка для стрижки волосся домашня Професійна волосся GD-25
370 ₴
185 ₴
- Готово до відправки
- Код: g4t3f91vn1
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Машинка для стрижки на акумуляторі, Машинка для стрижки волосся домашня Професійна волосся GD-25
🛠️ Машинка для стрижки волосся Vintage T9-1&Bronze — це стильний і багатофункціональний пристрій для створення ідеальних зачісок та догляду за волоссям. Завдяки ергономічному дизайну, потужному роторному двигуну та довговічним лезам, ця машинка стане вашим надійним помічником як у домашньому використанні, так і у професійному догляді.
🛠️ Основні характеристики:
- ⭐ Живлення: акумулятор (Li-Ion, 1200 мАг, 3,7 В)
- ⭐ Колір: Бронзовий
- ⭐ Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- ⭐ Матеріал корпусу: пластик
- ⭐ Час роботи від акумулятора: 120 хвилин
- ⭐ Час заряджання: 2 години
- ⭐ Вага: 170 г
- ⭐ Тип товару: машинка для стрижки волосся / триммер
- ⭐ Потужність: 5 Вт
- ⭐ Двигун: роторний
- ⭐ Заряджання: USB
- ⭐ Розміри: 142 х 40 х 23 мм
🛠️ Комплектація:
- ⭐ Зарядний кабель
- ⭐ Машинка для стрижки волосся VINTAGE T9
- ⭐ Упаковка
- ⭐ Насадки для стрижки – 4 шт
- ⭐ Щітка для чищення ножа


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся Vintage, Машинка для стриження волосся домашня GD-25 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴












