Електромашинка для волосся VGR, Миюча машинка для стрижки Електрична машинка стрижки побутова CM-59
954 ₴
477 ₴
- Готово до відправки
- Код: 686xbgm6c6
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Електромашинка для волосся VGR, Миюча машинка для стрижки Електрична машинка стрижки побутова CM-59
⚡ Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-918 з дисплеєм і 4 насадками пропонує професійну якість стрижки в домашніх умовах. дизайн та міцна конструкція роблять її зручною у використанні та довговічною, що ідеально підходить для регулярного догляду за волоссям.
⚡ Професійний чоловічий триммер VGR V-918 працює від потужного акумулятора, який забезпечує тривалий час роботи без необхідності частої підзарядки. професіоналів, так і для використання вдома. рухів, що робить процес стрижки зручнішим та ефективнішим.
⚡ Характеристики:
- ➕ Тип живлення: акумулятора;
- ➕ Час роботи від акумулятора: близько 240 хвилин;
- ➕ Кількість змінних насадок тримера: 4 шт.
- ➕ Комплектація: Машинка для стрижки VGR V-918;
- ➕ Тип акумулятора тримера: li-ion;
- ➕ Час до повного заряду акумулятора: 2,5 години;
- ➕ Регулювання довжини тримера: змінні насадки;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Електрична машинка для стриження з насадками VGR V-918, Водонепроникний тример для стриження CM-59 |
- Ціна: 477 ₴












