Сумка повсякденна для документів, Повсякденна сумка-месенджер, Ділова сумка-барсетка для чоловіків KO-75
1 226 ₴
613 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299ce63
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Сумка повсякденна для документів, Повсякденна сумка-месенджер, Ділова сумка-барсетка для чоловіків KO-75
📦 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
🛠️ Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
📦 Характеристики:
- 🔘 Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
- 🔘 Фурнітура: міцна металева
- 🔘 Розмір: 20 × 15 × 6 см
- 🔘 Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
📦 Кількість кишень:
- 🔘 Загалом – 6 функціональних відділень
- 🔘 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
- 🔘 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
📦 Переваги:
- 🔘 Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- 🔘 Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- 🔘 Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури
- 🔘 Компактна, але дуже містка модель
- 🔘 Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Месенджер оригінал, Барсетка чоловіча через плече, Офісна сумка для документів KO-75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴












