



Прикраса-підвіска з кристалами "Ялинка, сніжинка, дзвіночок" Chomik, комплект 3 шт, 18 см, шампань
270 ₴
- В наявності
- Код: 5900779855939_1
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прикраса-підвіска з кристалами "Ялинка, сніжинка, дзвіночок" Chomik, комплект 3 шт, 18 см, шампань
Ялинкові іграшки з року в рік несуть символічну урочистість свята, що наближається! Відчуття чарівності і казковості вашому новорічному дереву нададуть витончені підвіски стильного відтінку* шампань у формі ялинки, сніжинки та дзвіночка які входять до представленого комплекту. Особливістю прикрас є сяючі кристали, що звисають знизу на ланцюжках, надаючи виробам вишуканості та урочистості. Напівпрозора глянцева рельєфна текстура підвісок нагадує льодяник, а блискітки всередині забезпечують привабливий ефект сяйва. Придбавши комплект "Ялинка, сніжинка, дзвіночок" Chomik, ви отримаєте гарний різдвяний елемент декору, який випромінюватиме енергетику позитиву і затишку у вашій оселі та точно не залишить нікого байдужим.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 90 г |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 7 см |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Товщина виробу | 20 мм |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Кількість у наборі | 3 шт шт. |
| Кріплення | на нитці (в комплекті) |
| Особливості | • напівпрозора глянсова рельєфна текстура • поверхня покрита блискітками • декоровані кристалами на ланцюжку • ефект сяйва |
| Застосування | У будинку |
| Розмір паковання | 31х20х2см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Паковання | п/е пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



