


Ялинкова пластикова прикраса "Санта" Chomik, 2 шт комплект, 8 см, рожевий
210 ₴
- В наявності
- Код: 5900779839229
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ялинкові іграшки з року в рік несуть символічну урочистість свята, що наближається!
Наші милі Санти, вбрані в рожеві жупанчики, чудово впишуться у вашу колекцію, адже випромінюють особливу різдвяну енергетику й асоціюються з подарунками, що вже скоро чекатимуть під новорічним деревом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 30 г |
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 6 см |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Санта-Клаус |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Кількість в пакованні | 2 шт шт. |
| Кріплення | на нитці (у комплекті) |
| Особливості | глянсові прикраси округлої форми зі сріблястими й білими блискітками |
| Застосування | У будинку |
| Розмір паковання | 5х9х15 см |
| Паковання | п/е пакет |
| Цвет изделия | мікс — рожевий, білий, сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



