

Ялинкова пластикова прикраса комплект 3 шт "Бант", 7 см, золотий
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 5900779839342
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ялинкові іграшки з року в рік несуть символічну урочистість свята, що наближається! Яскраві золотисті бантики стануть чудовим акцентним доповненням на вашій ялинці чи сосні. Колір прикрас випромінює особливу чудесність та оптимізм, без яких не обходиться жодне новорічне свято.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 25 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 6 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додатковий опис | матова |
| Кількість у наборі, шт. | 3 |
| Кріплення | на нитке |
| Застосування | У будинку |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 4*14*14 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Паковання | П/е пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴



