Ніж складний Boker Magnum Forest Ranger (довжина: 235мм, лезо: 96мм), дерев'яна накладка
1 896 ₴
- В наявності
- Код: 227-1041
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складной нож Boker Magnum Forest Ranger предназначен для разных задач и подойдет, как для города, так и для походных условий. Надежная сталь 440А, благодаря особому соотношению металлов, является износостойкой и коррозиеустойчивой. А изящная рукоятка из стали и капа не позволит пройти мимо любите...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Матеріал леза | 440A |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.187 |
| Тип | На подарунок, Мисливські, Рибальські |
| Гарантійний термін | 3 місяці міс |
| Довжина ножа (см) | 96 |
| Додатково | З кліпсою |
| Замок | Liner Lock |
| Комплектація | Ніж, шестигранний ключ, кліпса, коробка |
| Мoдель | Magnum Forest Ranger |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь + дерево |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Тип | Складані ножі |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴



