

Термос металевий 500 мл з нержавіючої сталі Bottle Sport з ручкою чорний HPGM5009B
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: HPGM5009B
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термос 500 мл виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що робить його міцним, довговічним та стійким до корозії. Завдяки подвійним стінкам з вакуумною ізоляцією термос здатний зберігати тепло протягом 6 годин. Основні характеристики термоса об'єм 500 мл; висота 24 см; діаметр 6.5 см; діаметр горличка 6.5 см; матеріал - нержавіюча сталь; збереження тепла до 6 годин. Термос – це універсальний та практичний аксесуар, який ідеально підійде для любителів активного відпочинку, мандрівників та просто тих, хто хоче завжди мати під рукою гарячий чи холодний напій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г г |
| Час збереження тепла | 6 год годину |
| Час збереження холоду | 12 год годину |
| Висота | 24 см мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 24 см мм |
| Об'єм | 500 мл мл |
| Ширина | 6.5 см мм |
| Ширина горлечка | 6.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



