


Друшляк з двома ручками 20 см дрібнокомірчаста сітка з нержавіючої сталі HP-19-2-20CM
215 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-19-2-20CM
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Друшляк з двома ручками стане незамінним помічником на кухні. Завдяки дрібнопористій сітці він ідеально підходить для проціджування, промивання та просіювання різних продуктів, забезпечуючи максимальну ефективність приготування їжі. Ергономічна форма зручна у використанні, а оптимальний обсяг дозволяє комфортно працювати з великою кількістю продуктів. Основні характеристики: Матеріал: нержавіюча сталь Розмір друшляка: 29х20х8 см Діаметр: 20 см Друшляк виготовлений із нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та простоту догляду. Чудовий вибір для миття овочів, проціджування пасти чи інших кулінарних завдань. Завдяки компактним розмірам і дрібнопористій сітці, діаметром 20 см, цей друшляк стане незамінним інструментом на будь-якій кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Дві |
| Тип | Друшляк |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴



