
Візок інструментальний СКІФ 27″ 680мм 7 ящиків Bigtorg.com
11 499 ₴
- В наявності
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок "інструментальний" призначений для перевезення дрібногабаритних вантажів. Ідеально підходить для переміщення інструменту по СТО цеху товару по торговій площі та ін. Візки представлені у різних комплектаціях з висувними ящиками та без. Отвори дозволяють міняти відстань між полицями для Ваших цілей
Характеристики
Характеристики Довжина загальна 770мм Довжина тумби 680мм Ширина 460мм Висота 970мм Розмір ящика малого ш×д×в 400×560×70 Розмір ящика великого ш×д×в 400×560×150 Вага 58
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 7 |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мебели | Візок інструментальний |
| Довжина шухляди | 460 мм |
| Ширина шухляди | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴



