

Візок інструментальний СКІФ 40″ 13 ящиків Bigtorg.com
22 999 ₴
- В наявності
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок "інструментальний" призначений для перевезення дрібногабаритних вантажів. Ідеально підходить для переміщення інструменту по СТО цеху товару по торговій площі та ін. Візки представлені у різних комплектаціях з висувними ящиками та без. Отвори дозволяють міняти відстань між полицями для Ваших цілей
Характеристики
Довжина загальна 1150мм
Довжина тумби 1000мм
Ширина 500мм
Висота 900мм
Розмір ящика малого ш×д×в 270×460×70
Розмір ящика малого ш×д×в 560×460×70
Розмір ящика великого ш×д×в 900×460×150
Вага 105кг
Ширина 500мм
Метал 1,5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
| Висота | 900 мм |
| Довжина висувного ящика | 460 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Ширина висувного ящика | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴



