

Платформений візок длялистового матеріалу 1320/690/160мм 500кг Bigtorg.com
10 780 ₴
- Під замовлення
Відправка з 24 червня 2026+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Візок поставляється у зборі. Призначена для переміщення листового матеріалу такого як листи металу, гіпсокартону, фанери, осб і тд. Характеристики виробу: • Максимальна вантажопідйомність – 600 кг • Розмір платформи – 1300мм 700мм • Розмір коліс – 160мм • Покриття – порошкове, колір жовтий • Покриття кронштейнів коліс – цинк • Тип коліс – гума/метал Стандартний комплект коліс. - Колесо поворотне - 4 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 1300 мм |
| Ширина майданчика | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 780 ₴



