


Платформенний складаний візок Скіф Heavy 1250/700/125 мм/800 кг Bigtorg.com
7 160 ₴
- Під замовлення
Відправка з 24 червня 2026+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Візок постачається з однією ручкою. У цій комплектації візок являє собою найбільш звичайну, знайому всім, універсальну платформову візок широкого застосування.
Характеристики виробу:
• Максимальна вантажність – 800 кг
• Розмір платформи — 1250 мм 700 мм
• Розмір коліс — 125 мм
• Кількість ручок — 1 шт.
• Покриття — порошкове, колір синій RAL 5005
• Покриття кріплень — цинк
• Покриття кронштейнів коліс — цинк
• Тип коліс — Гума еластична чорна/алюміній (профі серія)
Стандартний комплект коліс:
— Колесо неповоротне — 2 шт.
— Колесо поворотне — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 700 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 1250 мм |
| Ширина майданчика | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 160 ₴



