


Круг алмазний вiдрiзний GRANITE PRO 1A1R 230 TURBO для ручного інструменту
1 700 ₴
- В наявності
- Код: 810602TGRPu
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг алмазний вiдрiзний GRANITE PRO 1A1R 230 TURBO
це мінімальне зношування, швидке виконання завдання та висока ефективність при обробці граніту. Призначений для використання на ручному інструменті.
]]>Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Лінійка | PRO |
| Застосування | Ручний інструмент |
| Форма | 1A1R TURBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴



