


Круг алмазний вiдрiзний 1A1RSS/C1 450 MONOLITH FORCE для бензорізу, швонарізчика
7 434 ₴
- В наявності
- Код: 71409BMFC
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг алмазний вiдрiзний 1A1RSS/C1 450 MONOLITH FORCE
ваш ідеальний вибір для роботи по бетону. Надійне з'єднання сегментів та металевий загартований корпус дають більш тривалий термін служби та неперевершену ефективність роботи з бетоном та високоармованим бетоном. Призначений для роботи на бензорізу та швонарізчику.
]]>Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 450 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Високоармований бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Лінійка | Сlassic |
| Застосування | Бензоризи, швонарізники |
| Форма | 1A1RSS/C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 434 ₴



