


Круг алмазний вiдрiзний 1A1RSS/C1 300 UNIVERSAL для бензорізу, швонарізчика
3 034 ₴
- В наявності
- Код: 71406BUNV
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг алмазний вiдрiзний 1A1RSS/C1 300 UNIVERSAL
За допомогою високої щільності сегментів, які закріплені на корпусі методом лазерного зварювання, досягається універсальність, яку не може спинити ні бетон, ні тротуарна плитка з цеглою. Призначений для використання бензорізами та швонарізчиками.
]]>Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Цегла, Тротуарна плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Лінійка | Сlassic |
| Застосування | Бензоризи, швонарізники |
| Форма | 1A1RSS/C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 034 ₴



