


Круг алмазний вiдрiзний 1A1R 250 СERAMIC CLEAN PRO для стаціонарного обладнання
1 961 ₴
- В наявності
- Код: 820703CCP
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг алмазний вiдрiзний 1A1R 250 CERAMIC CLEAN PRO
Має посилений корпус фланцями, плавну роботу та тонкий і чистий різ навіть керамічної плитки з покриттям. Також керамограніт та керамічна плитка не становлять для вас перешкоди. Призначений для роботи на стаціонарному обладнанні.
]]>Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамограніт, Керамічна плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 7 мм |
| Лінійка | PRO |
| Застосування | Стаціонарне обладнання, плиткорези |
| Форма | 1A1R |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴



