


Круг алмазний вiдрiзний 1A1R 115 CERAMIC ELITE PRO для ручного інструменту
975 ₴
- В наявності
- Код: 820102CGREP
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг алмазний вiдрiзний 1A1R 115 CERAMIC ELITE PRO
Ідеальний вибір, якщо ви шукаєте товщину шару 1,2 мм для тонкого та чистого різу. Також CERAMIC Elite Pro має сегментований шар з посиленим корпусом, що дає можливість застосовувати його до різних видів плитки. Призначений для роботи на ручному інструменті і-Ідеально підходить для роботи по керамограніту і керамічній плитці.
]]>Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамограніт, Керамічна плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Лінійка | PRO |
| Застосування | Ручний інструмент |
| Форма | 1A1R |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴



