


Дашки 1500х930х280мм Прозорий стільниковий полікарбонат 4мм Кронштейни Чорний Коричневий Сріблястий
3 840 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колір кронштейнів Чорний Коричневий Сріблястий, колір полікарбонату - прозорий.
Козирки сумісні один з одним. Довжина може бути збільшена шляхом з'єднання декількох готових козирків в один (система "1+1"). Таким чином, при мінімум затрат часу, сил і коштів - ви отримаєте гарний, міцний, надійний козирок, зібраний своїми руками
Козирки TanDem відмінний вибір для цих цілей. І ось чому:
- Простота. Наші козирки мають просту конструкцію та нічого зайвого. Кожен господар зможе самостійно змонтувати такий козирок над вхідними дверима, ганком, вікном, балконом, вітриною. Є докладна інструкція.
- Надійність. Всі конструкції пройшли випробування досвідченим шляхом, перевірені на міцність та стійкість до вітрових та снігових навантажень та мають запас міцності.
- Довговічність. Кронштейни козирка виготовлені з первинного поліпропілену, направляючі з анодованого алюмінію. Цим матеріалам не страшна корозія (іржа), сонячне світло, ультрафіолет.
- Світлопропускна спроможність. У комплекті з козирком йде стільниковий полікарбонат - світлопрозорий пластик, який легший за звичайне скло в 6 разів і в 200 разів міцніше. З таким матеріалом буде і світло, і надійно.
- Доступність. Завдяки автоматизації процесу, зниженню кількості ручної праці, ми досягли не тільки збільшення якості, а й знизили витрати на виробництво. Тому наші козирки міцніші і доступніші за свої аналоги.
Розмір козирка 1500*930*280мм (Ш*Д*В). Довжина (винос від стіни) - 930мм. Ширина (уздовж стіни) - 1500мм. Вістота (самого кронштейна) — 280 мм. В комплекті - стільниковий полікарбонат 4мм прозорий, кронштейни 2штуки, інструкція по монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 930 мм |
| Покрівельний матеріал | Світлопрозорий матеріал |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Тип виробу | Козирок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 840 ₴



