Годинник чоловічий тактичні Smael Brutto Pro Чорний
695 ₴
- В наявності
- Код: 719573
Годинник чоловічий тактичні Smael Brutto Pro
Smael — це бренд спортивних і тактичних годинників високої якості. Цей годинник вирізняється стильним дизайном, надійним механізмом і високою стійкістю до води, що робить його ідеальним для військових і шанувальників екстремальних активностей.
Цей бренд пропонує вам якісний і надійний годинник, який витримує різні типи фізичних навантажень і забезпечить точний хід часу в будь-якій ситуації. Завдяки своєму стильному дизайну годинник Smael також стане чудовим доповненням до вашого образу, підкреслюючи ваш активний і енергійний стиль життя.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Для військових — Тактичні
- Функції Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Поликарбонат
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Скло — Мінеральне
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Чорний
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Чорний
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 24,5 см (регулюється)
- Можливість зняти ремінець — Немає
- Діаметр — 46 мм
- Товщина — 14 мм
- Розміри, мм — 46х14
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Smael
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smael |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 49 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 24,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 46х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 695 ₴












