Локер з прозорими дверцятами ШЯ/С-300/2-4
11 756 ₴
- В наявності
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
| Ширина | 600 |
| Глибина | 500 |
| Висота | 1800 |
| Кількість секцій (шт.) | 8 |
| Вага | 46 |
| Вид товару при відвантаженні* | Зібраний/ розібраний |
* Параметр може змінюватись
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Размеры | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість секцій | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 756 ₴



