Баки для сортування сміття Keden COMPACTA Q Plus, комплект 3x35 л, чорний, кришка синя, зелена, жовта
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 5905197562223
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Баки для сортування сміття Keden COMPACTA Q Plus — це комплект з трьох контейнерів по 35 л у чорному кольорі, виготовлених з високоякісного переробленого поліпропілену, що придатний для використання за мінусових температур та стійкий до УФ-випромінювання.
Контейнери оснащені пласкими контрастними кришками, що інтегровані з корпусом та фіксуються у вертикальному положенні з можливістю залишатися постійно відкритими. Поверхня баків стійка до спиртів, жирів та масел. Синій, зелений та жовтий кольори кришок слугують своєрідними маркерами, що додає зручності при сортуванні сміття, розділяючи відходи на фракції — для паперу, скла та пластику, наприклад. Завдяки лаконічній прямокутній формі та кольору, вироби вдало впишуться за призначенням у будь-який простір. Гладка поверхня пластику дозволяє легке миття баків COMPACTA Q Plus.
Польський бренд Keden by Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 105 л |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 3.4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3,6 кг |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Комплектація | • місткі ємності для сміття — 3 шт. • кришки — 3 шт. |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | Плоска |
| Загальний об'єм баків | 105 л = 3х35 л |
| Отвір для збирання паперу | Да |
| Отвір для збирання склотари | Да |
| Переваги | • контрастні кришки — зручність для сортування відходів • фіксація кришки у вертикальному положенні • перероблений погодостійкий пластик • стійкість поверхні до спиртів, жиру та олив • легке миття |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 1 шт - 28,5х38х52 см |
| Розмір паковання | 30х39х59 см |
| Тип | Бак для сміття |
| Паковання | брендове п/е паковання |
| Стійкість до низької та високої температури | Да |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Да |
| Колір бака | корпус — чорний; кришка — синя, зелена, жовта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴










