


Баки для сортування сміття Keden COMPACTA R, комплект 3x40 л, чорний, кришка синя, зелена, жовта
3 240 ₴
- В наявності
- Код: 5905197562742
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Баки для сортування сміття Keden COMPACTA R — це комплект з трьох контейнерів по 40 л у чорному кольорі, виготовлених з високоякісного переробленого поліпропілену, що придатний для використання за мінусових температур та стійкий до УФ-випромінювання.
Контейнери оснащені ергономічними контрастними кришками з двостороннім рухомим відсіком, що за потреби фіксується у вертикальному положенні. Широка рамка кришки забезпечує зручне закріплення сміттєвого пакета. Поверхня баків стійка до спиртів, жирів та масел. Синій, зелений та жовтий кольори кришок слугують своєрідними маркерами, що додає зручності при сортуванні сміття, розділяючи відходи на фракції — для паперу, скла та пластику, наприклад. Завдяки лаконічній круглій формі та кольору, вироби вдало впишуться за призначенням у будь-який простір. Гладка поверхня пластику дозволяє легке миття баків COMPACTA R.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 574 мм |
| Діаметр | 394 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 120 л |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4 кг |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Комплектація | • місткі ємності для сміття — 3 шт. • кришки з двостороннім рухомим відсіком — 3 шт. |
| Кришка | Плоска |
| Загальний об'єм баків | 120 л = 3х40 л |
| Отвір для збирання паперу | Да |
| Отвір для збирання склотари | Да |
| Переваги | • контрастні кришки — зручність для сортування відходів • фіксація рухомого відсіку кришки у вертикальному положенні • перероблений погодостійкий пластик • широка рамка для закріплення сміттєвого пакета • легке миття |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 1 шт — 39,4х39,4х67,4 см |
| Розмір паковання | 41х41х70 см |
| Тип | Бак для сміття |
| Паковання | картон |
| Стійкість до низької та високої температури | Да |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Да |
| Колір бака | корпус — чорний; кришка — синя, зелена, жовта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴



