Крісло для риболовлі розкладне туристичне 47х58х70 см для пікніка на природу з кишенею Чорне SJ-0056-1
636 ₴
- Готово до відправки
- Код: SJ-0056-1
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складне кемпінгове крісло має металевий каркас, який забезпечує міцність і стійкість. Механізм складання дає змогу легко і швидко зібрати і розібрати крісло, що робить його зручним для транспортування і зберігання. Основні характеристики: Розмір у розкладеному стані: 47х58х70 см; Розмір в складеному стані: 70х20х20 см; Ширина сидіння: 40 см; Рекомендоване навантаження: 100 кг; Матеріал крісла: тканина Оксфорд; Матеріал каркаса: метал; Наявність чохла: є. Матеріал сидіння виконаний з тканини Оксфорд, який відомий своєю міцністю і зносостійкістю. Цей матеріал має водовідштовхувальні властивості, що додає кріслу практичності під час використання на відкритому повітрі, зокрема під час кемпінгу або на пікніках. Легкість у використанні та складанні робить це крісло зручним вибором для активного відпочинку. Його компактні розміри дають змогу зберігати його без зайвих труднощів у багажнику автомобіля або в сховищах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 700 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 г |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 700 мм |
| Гарантія | 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴










