



Друшляк-сито з ручкою 18 см дрібнокомірчаста сітка з нержавіючої сталі
165 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-19-1-18CM
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сито з нержавіючої сталі – це універсальне та практичне доповнення кухонного приладдя. Дуршлак-сито може використовуватися для різноманітних процесів, серед яких просіювання борошна та інших дрібнодисперсних продуктів, протирання фруктових та овочевих пюре, соусів, промивання овочів та фруктів. Основні характеристики сітку розмір 37×18×7.5 см; матеріал - нержавіюча сталь. Сито виготовлено з нержавіючої сталі, легко миється під проточною водою і не займає багато місця на кухні. Для зручності використання передбачена довга ручка та широкий ободок із петелькою для підвішування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Одна |
| Тип | Сито |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴



