


Круг алмазний вiдрiзний ASPHALT 1A1RSS/C1P 450 для бензоріза, швонарізчика
6 691 ₴
- В наявності
- Код: 71303BASPH
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг алмазний вiдрiзний ASPHALT 1A1RSS/C1P 450
спеціальна розробка, яка -Має сегменти, закріплені методом лазерного зварювання. Також є захисні сегменти, які запобігають зносу корпусу, що робить його ідеальним кругом для різання абразивних матеріалів, таких як асфальт та свіжий бетон. Призначений для роботи на бензорізі та швонарізчику.
]]>Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 450 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Асфальт |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Лінійка | Сlassic |
| Застосування | Бензоризи, швонарізники |
| Форма | 1A1RSS/C1P |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 691 ₴



