


Круг алмазний вiдрiзний СERAMIC GRANITE 1A1R 180 для стаціонарного обладнання
755 ₴
- В наявності
- Код: 820401CRMG
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг алмазний вiдрiзний CERAMIC GRANITE 1A1R 180
гарний вибір для тих, хто цінує стабільну роботу та високу продуктивність. Оптимальний варіант різання керамограніту, керамічної плитки та граніту до 12 мм. Призначений для роботи на стаціонарному обладнанні.
]]>Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Керамограніт, Керамічна плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Лінійка | Сlassic |
| Застосування | Стаціонарне обладнання, плиткорези |
| Форма | 1A1R |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴



