



Дашки 3000х930х280мм Прозорий стільниковий полікарбонат 4мм Кронштейни Чорний (bigtorg.com)
7 380 ₴
- В наличии
Колір кронштейнів Чорний Коричневий Сріблястий, колір полікарбонату - прозорий.
Козирки сумісні один з одним. Довжина може бути збільшена шляхом з'єднання декількох готових козирків в один (система "1+1"). Таким чином, при мінімумі затрат часу, сил і коштів - ви отримаєте гарний, міцний, надійний козирок, зібраний своїми руками
Козирки TanDem відмінний вибір для цих цілей. І ось чому:
- Простота. Наші козирки мають просту конструкцію та нічого зайвого. Кожен господар зможе самостійно змонтувати такий козирок над вхідними дверима, ганком, вікном, балконом, вітриною. Є докладна інструкція.
- Надійність. Всі конструкції пройшли випробування досвідченим шляхом, перевірені на міцність та стійкість до вітрових та снігових навантажень та мають запас міцності.
- Довговічність. Кронштейни козирка виготовлені з первинного поліпропілену, направляючі з анодованого алюмінію. Цим матеріалам не страшна корозія (іржа), сонячне світло, ультрафіолет.
- Світлопропускна спроможність. У комплекті з козирком йде стільниковий полікарбонат - світлопрозорий пластик, який легший за звичайне скло в 6 разів і в 200 разів міцніше. З таким матеріалом буде і світло, і надійно.
- Доступність. Завдяки автоматизації процесу, зниженню кількості ручної праці, ми досягли не тільки збільшення якості, а й знизили витрати на виробництво. Тому наші козирки міцніші і доступніші за свої аналоги.
Розмір козирка 3000*930*280мм (Ш*Д*В). Довжина (винос від стіни) - 930мм. Ширина (уздовж стіни) - 3000мм. Висота (самого кронштейна) - 280мм. В комплекті - стільниковий полікарбонат 4мм прозорий, кронштейни 3 штуки, інструкція по монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 930 мм |
| Кровельный материал | Светопрозрачный материал |
| Материал изделия | Пластик |
| Тип изделия | Козырек |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 3000 мм |
- Цена: 7 380 ₴



