

Навіси для авто REGATA Long Накриття монолітний або стільниковий полікарбонат (bigtorg.com)
от 55 550 ₴
- В наличии
+380 (68) 288-88-23
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| НАЗВА: REGATA Long | |
|---|---|
| Розмір навісу ( Д х Ш х В ) | 3830 х 6190 х 2757 ( мм ) |
| Матеріал основного профілю | Чорний метал з нанесенням подвійного молоткового фарбування (порошкове фарбування +2000 грн до вартості) |
| Стійки каркасу | Профільна труба 80 х 80 х 3 мм |
| Горизонтальні перемички | Профільна труба 80 х 40 х 3 мм |
| Арки каркасу | Профільна труба 50 х 25 х 2 мм |
| Колір каркасу | сірий RAL 7024 |
| ПОЛІКАРБОНАТНИЙ ДАХ | |
| Матеріал | стільниковий Lexan (Австрія), або монолітний Borrex |
| Вогнестійкість | В1 |
| Діапазон температур | - 40°С до + 120°C |
| Блокування сонця | 70% |
| Захист від УФ | 50-60 мкн |
| ЦІНА | |
| Ціна каркасу: | 49 300 грн |
| Ціна каркасу + стільниковий полікарбонат Lexan (Австрія) 6 мм | 59 200 грн |
| Ціна каркасу + стільниковий полікарбонат Lexan (Австрія) 8 мм | 63 000 грн |
| Ціна каркасу + монолітний полікарбонат Borrex 4 мм | 71 300 грн |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borrex |
| Страна производитель | Украина |
| Кровельный материал | Светопрозрачный материал |
| Способ изготовления | Обычный |
| Тип изделия | Навес |
Информация для заказа
- Цена: от 55 550 ₴



