+380 (68) 28... показати
Рідка керамічна теплоізоляція Ceramiz Standart, 10L / Жидкая керамическая теплоизоляция Церамиз Стандарт 10 л
Рідка керамічна теплоізоляція Ceramiz Standart, 10L / Жидкая керамическая теплоизоляция Церамиз Стандарт 10 л ##от компании## WWW. BIGTORG. COM - ##фото## 1

Рідка керамічна теплоізоляція Ceramiz Standart, 10L / Жидкая керамическая теплоизоляция Церамиз Стандарт 10 л

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
1 600
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (68) 28... показати
Адреса
46003, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Нечая, 25 на мапі

Опис

Рідка керамічна теплоізоляція Ceramiz Standart, 10L / Жидкая керамическая теплоизоляция Церамиз Стандарт, 10 л.

Жидкая теплоизоляция CERAMIZ СТАНДАРТ 10 л.

CERAMIZ - "Standart" - це рідка теплоізоляція, яка після висихання утворює еластичне термо-, гідро- і шумоізоляційне покриття. Забезпечує теплоізоляційну, антикорозійну, гідрофобну (водовідштовхувальну) та іншого захисту бетонних, металевих, залізобетонних, цегляних, дерев'яних, скляних, гумових поверхонь. Початковий стан - суспензія білого кольору, в основу якої входять скляні мікро-сфери на каучуковій основі, пов'язані водоемульсійною, полімерною композицією.
Після нанесення на поверхню і висихання виходить покриття, яке може бути різних кольорів - сірого, білого або будь-яких інших. Воно володіє певним ступенем пластичності та еластичності. Додаткові функції матеріалу - це захист від корозії, водовідштовхувальний ефект (гідрофобні властивості), теплоізоляція і т. д.
Матеріал може застосовуватися для самих різних поверхонь - цегли, бетону, металу, дерева, залізобетону та інших матеріалів. Серед рекомендованих сфер застосування - водопроводи і повітропроводи, засувки і запірні механізми, які потрібно захистити від перегріву, опалювальне обладнання, котли, печі. Завдяки рідкої консистенції нанесення не відрізняється від звичайної фарби, використовуються ті ж інструменти - кисть або валик. 
Кожен матеріал проходить суворі випробування при перевірці на відповідність стандартам якості, тому брак і відхилення від норми неможливі. Перевіряється не тільки коефіцієнт термозахисний, але і міцність, еластичність, що впливає на довговічність покриття та оптимальні експлуатаційні властивості. Крім своїх основних якостей, дане покриття використовується з метою знизити вагу готового виробу, зменшити витрату будівельних матеріалів, а також комфортність використання різних конструкцій і матеріалів. Важливо, що теплоізоляція дозволяє більш раціонально використовувати енергію на опалення будівлі, це забезпечує зниження витрат на обігрів. 
Рекомендується використовувати в якості 
фінішного покриття внутрішніх і зовнішніх поверхонь житлових і промислових об'єктів з метою зниження тепловтрат, теплоізоляції труб і трубопроводів для запобігання нагрівання, нанесення на запірну арматуру і засувки, з метою захисту від розпечення та зниження температури. Обробка технологічного обладнання: котлів, теплових камер, бойлерів, печей випалу і т. п. Наноситься як фарба, а діє як "тепловий бар'єр"! Після висихання і полімеризації матеріалу, на фасаді утворюється плівка з пов'язаних мікросфер, яка працює як термос: влітку не допускає нагрівання поверхні (до 95% сонячного випромінювання відбиває від приміщення), а взимку її охолодження (до 70% теплового випромінювання повертає в середину приміщення). Еластична основа покриття, заповнює і стягує існуючи мікропори і мікротріщини на фасаді, не дозволяючи їх подальшому розширенню та захищаючи від дії навколишніх середовищ.

Колір готового покриття - білий, матовий, легко колорується.            

Інструкція з використання:

Перед застосуванням, необхідно ретельно розмішувати вручну, протягом 7-10 хвилин, або механічно, при цьому обороти міксера не повинні перевищувати 150-200 обертів за хвилину, і при необхідності, з додаванням 5% води від маси матеріалу.

Наносити матеріал можна пензликом, малярним валиком з дрібним ворсом вирівнюючи шар покриття. Готове покриття складається з двох шарів. Товщина одного шару 0,7 мм. Можливо нанесення безповітряним розпилювачем з тиском матеріалу на виході з сопла 60-80 бар. Шар товщиною 0,4-0,5 мм виходить при трьох (проходах) розпилювачем.

Перевищення товщини одного шару матеріалу, перешкоджає повному випуску випаровування вологи, що призводить до втрати теплофізичних властивостей і деформації покриття. Час висихання одного шару - 24 години.

Поверхня на яку наноситься ізоляція повинна бути сухою, очищеною від пилу, при необхідності знежирена за допомогою розчинників. Цегляні і цементні поверхні, бажано попередньо заґрунтувати акриловою ґрунтовкою. Нерівні поверхні вирівняти за допомогою мастики. Температура поверхонь та навколишнього середовища під час нанесення і висихання покриття, не нижче +7+10 С. Не допускати роботу у вологу погоду, з вологістю повітря більше 80%.

Діапазон робочих температур від - 45 ° С до + 220 ° С. 
Температура нанесення матеріалу «Ceramiz - Стандарт» від + 7 ° С до + 50 ° С.

Приблизна витрата матеріалу на два шари: 1 літр / 1 м2.

Зберігання: Зберігати та транспортувати при температурі не нижче за + 7С, в щільно закритій тарі та не допускати тривалого впливу сонячних променів. Перед використанням перемішати та застосовувати згідно вказівкам інструкції. Суміш розбавлена водою раніше, зберіганню не підлягає.

Застереження: Недотримання інструкції для застосування та нанесення, порушення правил зберігання CERAMIZ, можуть привести до втрат теплоізоляційних властивостей та зовнішнього вигляду матеріалу. Обов'язково дотримуватись загальних правил гігієни в процесі роботи, при попаданні в очі, ретельно промити теплою водою.     

Властивості: Не токсичний. Екологічно чистий.

Найменування Характеристики
Вага одного шару 0,4 кг/м2
Водопоглинання 0,03 г/см3
Час висихання при (20±2)°С 24 години
Коефіцієнт паропроникності (при товщині шару 1,2 мм.) 0.44 мг/м ч Па
Лінійне подовження 65%
Відносне подовження при розриві, не менше 5%
Щільність в рідкому вигляді 600-850 кг / м3
Щільність сухого залишку 300-400 кг / м3
Міцність при ударі 50 Кг / см
Міцність зчеплення при відриві з металом 1,53 Мпа
Світловідображення 82%
Температура поверхні при нанесенні матеріалу 1 ° С
Температура експлуатації від - 45 до +220 ° С
Тепловіддача до 20 ° С
Теплопровідність при 20 ° С, не більше 0.0025 Вт / м * К
Питома теплоємність 1.08 кДж / кг ° С


 

Характеристики

Країна виробництва
Украина
Форма поставки материала
Фасованная
Максимальная рабочая температура
220.0 град.
Экологическая безопасность материала
Безопасен
Тип материала
НГ (негорючий)
Теплопроводность
0.0025 Вт/мК
Товщина покриття
0, 2-0, 6 мм
Температура нанесення матеріалу
від + 7°С до + 50°С
Діапазон робочих температур
від - 45°С до + 220°С
Колір готового покриття
білий, матовий, легко коригується
Производитель
Экостар