+380 (68) 28... показати
Жидкая керамическая теплоизоляция Церамиз Стандарт 10 л / Рідка керамічна теплоізоляція Ceramiz Standart, 10L
Жидкая керамическая теплоизоляция Церамиз Стандарт 10 л / Рідка керамічна теплоізоляція Ceramiz Standart, 10L ##от компании## WWW. BIGTORG. COM - ##фото## 1

Жидкая керамическая теплоизоляция Церамиз Стандарт 10 л / Рідка керамічна теплоізоляція Ceramiz Standart, 10L

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
160
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (68) 28... показати
Адреса
46003, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Нечая, 25 на мапі

Опис

Жидкая керамическая теплоизоляция Церамиз Стандарт 10 л / Рідка керамічна теплоізоляція Ceramiz Standart, 10L.

Жидкая теплоизоляция CERAMIZ СТАНДАРТ 10 л.

Материал CERAMIZ высокоэффективен в теплоизоляции фасадов зданий, крыш, внутренних стен, откосов окон, бетонных полов, трубопроводов горячего и холодного водоснабжения, паропроводов, воздуховодов для систем кондиционирования, систем охлаждения, различных ёмкостей, цистерн, трейлеров, рефрижераторов и т. п.

Характеристики.

  • Диапазон рабочих температур от -50°С до +250°С. 
  • Температура нанесения «Ceramiz-стандарт» от +7°С до +50°С.
  • Фасовка: 10 литров.

Матеріал Ceramiz ― це рідка керамічна теплоізоляція, яка після висихання утворює еластичне термо-, гідро- і шумоізоляційне покриття. Забезпечує теплоізоляційну, антикорозійну, гідрофобну (водовідштовхувальну) та іншого захисту бетонних, металевих, залізобетонних, цегляних, дерев'яних, скляних, гумових поверхонь.

Рекомендується використовувати в якості теплоізоляції труб і трубопроводів для запобігання нагрівання, нанесення на запірну арматуру і засувки, з метою захисту від розпечення та зниження температури. Обробка технологічного обладнання: котлів, теплових камер, бойлерів, печей випалу і т. п. Наноситься як фарба, а діє як "тепловий бар'єр", рекомендований для проведення робіт в теплу пору року.

  • Діапазон робочих температур від -50 °С до + 250 °С.
  • Температура нанесення матеріалу «Ceramiz-Стандарт» від +7 °С до +50 °С.

CERAMIZ ― "Стандарт" призначений для фінішного покриття внутрішніх і зовнішніх поверхонь житлових і промислових об'єктів з метою зниження тепловтрат.

Початковий стан ― суспензія білого кольору. В основу якої входять мікроскопічні, порожнисті, заповнені газом сфери, пов'язані акрилова-емульсійною, полімерною композицією.

Коефіцієнт теплопровідності ― 0,053 Вт/мК. Заповнення мікросфер (з коефіцієнтом теплопровідності 0,041 Вт/мК), в складі досягає 60-70%, завдяки цьому, при покритті шаром товщиною 1,5-2 мм спостерігається зниження тепловіддачі в 5-6 разів.

Після висихання і полімеризації матеріалу, на фасаді утворюється плівка з пов'язаних мікросфер, яка працює як термос: влітку не допускає нагрівання поверхні (до 95% сонячного випромінювання відбиває від приміщення), а взимку її охолодження (до 70% теплового випромінювання повертає в середину приміщення). Еластична основа покриття, заповнює і стягує існуючи мікропори і мікротріщини на фасаді, не дозволяючи їх подальшому розширенню та захищаючи від дії навколишніх середовищ.

Колір готового покриття ― білий, матовий, легко корегується.

Інструкція з використання:

Перед застосуванням, необхідно ретельно розмішувати вручну, протягом 7-10 хвилин, або механічно, при цьому обороти міксера не повинні перевищувати 150-200 обертів за хвилину, і при необхідності, з додаванням 5% води від маси матеріалу.

Наносити матеріал можна пензликом, малярним валиком з дрібним ворсом вирівнюючи шар покриття. Готове покриття складається з двох шарів. Товщина одного шару 0,7 мм. Можливо нанесення безповітряним розпилювачем з тиском матеріалу на виході з сопла 60-80 бар. Шар товщиною 0,4-0,5 мм виходить при трьох (проходах) розпилювачем.

Перевищення товщини одного шару матеріалу, перешкоджає повному випуску випаровування вологи, що призводить до втрати теплофізичних властивостей і деформації покриття. Час висихання одного шару ― 24 години.

Поверхня на яку наноситься ізоляція повинна бути сухою, очищеною від пилу, при необхідності знежирена за допомогою розчинників. Цегляні і цементні поверхні, бажано попередньо заґрунтувати акриловою ґрунтовкою. Нерівні поверхні вирівняти за допомогою мастики. Температура поверхонь та навколишнього середовища під час нанесення і висихання покриття, не нижче +7,+10С. Не допускати роботу у вологу погоду, з вологістю повітря більше 80%.

Робочий інтервал температур готового покриття: -50 +250С, а витрата 1 л на 1 м2.

Зберігання: Зберігати та транспортувати при температурі не нижче за +7С, в щільно закритій тарі та не допускати тривалого впливу сонячних променів. Перед використанням перемішати та застосовувати згідно вказівкам інструкції. Суміш розбавлена водою раніше, зберіганню не підлягає.

Застереження: Недотримання інструкції для застосування та нанесення, порушення правил зберігання CERAMIZ, можуть привести до втрат теплоізоляційних властивостей та зовнішнього вигляду матеріалу. Обов'язково дотримуватись загальних правил гігієни в процесі роботи, при попаданні в очі, ретельно промити теплою водою.     

Властивості: Не токсичний. Екологічно чистий.

Характеристики

Країна виробництва
Украина
Форма поставки материала
Фасованная
Максимальная рабочая температура
220.0 град.
Экологическая безопасность материала
Безопасен
Тип материала
НГ (негорючий)
Теплопроводность
0.0025 Вт/мК
Товщина покриття
0, 2-0, 6 мм
Температура нанесення матеріалу
від + 7°С до + 50°С
Діапазон робочих температур
від - 45°С до + 220°С
Колір готового покриття
білий, матовий, легко коригується
Производитель
Экостар